Hemodiyaliz Ünitesi

Hemodiyaliz Ünitesi

Özel Malatya Park Hastanesi Hemodiyaliz Merkezi; uzman kadrosu ve tüm bilgi birikimiyle, böbrek yetmezliği hastalarının ihtiyaç duyacağı tüm konularda en iyi sağlık hizmetini vermek üzere tasarlanmış ve hastanemizin diğer branşlarıyla birlikte tam bir koordinasyon halinde çalışacak şekilde yapılandırılmıştır.

Sahip olduğu uzman kadro ve en üst düzey teknolojik donanımla hemodiyaliz hastalarımızın hizmetindedir. Hastanemizde hemodiyaliz hastalarımızın böbrek yetmezliği nedeniyle karşılaşmış oldukları tüm sorunları çözecek her biri konusunda uzman ekiplerle hastalarımızın sorunlarına en hızlı şekilde müdahale edilmektedir.

Hemodiyaliz hastalarımıza sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmanın yanında hastalarımızın konforu için gerekli olan tüm ayrıntılar düşünülerek oluşturulmuştur.  20 yatak kapasiteli salonumuzda;  19+1 hemodiyaliz cihazı; diğer hastalardan ayrı olacak şekilde tasarlanmış Hepatit B ve Hepatit C odaları ile hizmet vermekteyiz.

Hasta yataklarımız hastalarımızın konforu düşünülerek tasarlanmış olup; kişisel kulaklık ve LCD televizyonlarımızla seansınızı daha kaliteli geçirmeniz hedeflenmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.